O blogu

Witam Cię na moim blogu!

Jeśli postanowiłeś poświęcić swój czas na zajrzenie w to miejsce, to prawdopodobnie planujesz lub rozważasz realizację inwestycji, która może mieć wpływ na środowisko naturalne. Zupełnie mnie to nie dziwi, bo każda inwestycja w mniejszym lub większym stopniu oddziałuje na określone komponenty środowiska.

Idealnie trafiłeś! W blogu poruszam zagadnienia związane z prawnymi aspektami ochrony środowiska w szeroko pojętych inwestycjach. Dzielę się swoim wieloletnim doświadczeniem, praktyką i spostrzeżeniami. Nie traktuj proszę moich wpisów jako porad prawnych lub uniwersalnych rozwiązań. Zapewne wiesz, że bez znajomości założeń inwestycyjnych i biznesowych doradztwo prawne w zakresie ochrony środowiska jest całkowicie niemożliwe. W tej dziedzinie każdy szczegół ma znaczenie. Jeśli masz zatem wątpliwość, po prostu do mnie napisz [wszystkie dane kontaktowe znajdziesz TUTAJ]

Jeśli masz inne doświadczenia niż ja, podziel się nimi w komentarzu. To bardzo cenna informacja dla mnie i innych czytelników bloga. Może wspólnie uda nam się wpłynąć na ujednolicenie praktyki w stosowaniu przepisów? Wszystko jest możliwe.

Zapraszam Cię do lektury!

*****