Mech – fajny i ekologiczny pomysł na biznes

Joanna Kwaśny-Krajewska05 marca 20182 komentarze

Dzisiejszy wpis jest trochę niestandardowy, ale muszę podzielić się z Tobą swoim zachwytem. Spokojnie… nadal pozostaniemy w temacie inwestycji:)

Jeśli czytałeś zakładkę o mnie”, to zapewne wiesz, że również prywatnie staram się dbać o środowisko, w którym żyje moja rodzina. Wszystko zaczęło się od alergii mojego najstarszego dziecka, która naturalnie wymusiła na mnie zmianę przyzwyczajeń życiowych. Można powiedzieć, że alergia przewróciła moje życie do góry nogami, jednocześnie zwiększając świadomość wpływu środowiska na nasze zdrowie.

O oczyszczających właściwościach mchu dowiedziałam się od kierowcy Ubera, który również był rodzicem alergika. Obecnie korzystam z elektrycznego oczyszczacza powietrza, jednak marzy mi się naturalnie filtrująca ściana mchu. Mam nadzieję, że pomysł uda mi się zrealizować w przypadku zmiany mieszkania.

Mech to również ciekawy pomysł na walkę ze smogiem i zanieczyszczonym powietrzem w mieście. Jak pokazuje przypadek Amsterdamu, wykorzystanie mchu w przestrzeni miejskiej może mieć nie tylko walor pro-środowiskowy, ale również wizualny. Zielone drzewko w mieście przykuwa oko. Z niecierpliwością czekam na pierwsze City Tree w Polsce. Bomba, prawda?

 

 

Jeżeli chcesz skorzystać z pomocy prawnej, zapraszam Cię do kontaktu:

tel.: 609 566 579e-mail: jkwasny-krajewska@jkklegal.pl

{ 2 komentarze… przeczytaj je poniżej albo dodaj swój }

Zofia 5 marca, 2018 o 16:04

Wspaniałe! Pani Mecenas, a czy wiadomo Pani jaki to jest rodzaj, czy gatunek mchu?

Zofia Szmidt

Odpowiedz

Joanna Kwaśny-Krajewska 5 marca, 2018 o 20:55

Pani Zofio, niestety nie mam pojęcia. Jeszcze tak wnikliwie nie analizowałam tematu. Może Pani skontaktować się bezpośrednio z wykonawcą https://greencitysolutions.de/en/contact/ Powinni pomóc. Gdyby Pani zdecydowała się na taką inwestycję, proszę koniecznie dać znać. Pozdrawiam Panią serdecznie.

Odpowiedz

Dodaj komentarz

Wyrażając swoją opinię w powyższym formularzu wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez Joanna Kwaśny-Krajewska Kancelaria Radcy Prawnego Twoich danych osobowych w celach ekspozycji treści komentarza zgodnie z zasadami ochrony danych osobowych wyrażonymi w Polityce Prywatności

Administratorem danych osobowych jest Joanna Kwaśny-Krajewska Kancelaria Radcy Prawnego z siedzibą w Warszawie.

Kontakt z Administratorem jest możliwy pod adresem jkwasny-krajewska@jkklegal.pl.

Pozostałe informacje dotyczące ochrony Twoich danych osobowych w tym w szczególności prawo dostępu, aktualizacji tych danych, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych oraz wniesienia sprzeciwu na dalsze ich przetwarzanie znajdują się w tutejszej Polityce Prywatności. W sprawach spornych przysługuje Tobie prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Poprzedni wpis:

Następny wpis: